akcesoria dla psa

Pies na wakacjach

Pies na wakacjach

Coraz częściej podczas wakacyjnych wypadów człowiekowi towarzyszy jego psi przyjaciel. W sklepach zoologicznych online można znaleźć mnóstwo przydatnych gadżetów, które ulżą naszemu pupilowi w trudach podróży.

Wakacyjne gadżety dla pupila

Jakie akcesoria powinniśmy zabrać dla naszego pupila, aby podróż zarówno dla niego jak i dla nas upłynęła w przyjemnych i komfortowych warunkach? Przede wszystkim zaopatrzmy się w matę ochroną na tylne siedzenie samochodu. Dzięki takiemu rozwiązaniu zabezpieczymy tapicerkę w aucie. Psy zostawiają dużą ilość sierści. Sprzątanie auta może być kłopotliwe, dlatego warto zawczasu się zabezpieczyć. Takie maty nie są drogie, a znacznie ułatwiają utrzymanie czystości w samochodzie

Wyjeżdżając na wakacje musimy liczyć się z tym, że trafi nam się upalna pogoda. Warto więc pomyśleć o naszym psie. Idealnym rozwiązaniem dla niego bezie kamizelka chłodząca, która przyniesie mu ulgę podczas skwaru. Taki gadżet znajdziecie w niemal każdym sklepie zoologicznym online. Warto zauważyć, że taka kamizelka w żadnym wypadku nie utrudnia ruchów psa, i może on zachować w niej nawet maksymalną aktywność ruchową

Bardzo przydatny dla naszego pupila będzie preparat na kleszcze. Możecie zakupić go w formie specjalnej obroży, kropelek lub tabletek. Dla psów, które źle znoszą podróż samochodem i pobyt w nowym, nieznanym miejscu możecie zakupić spray adaptacyjny. Wtedy również będziecie mogli zostawić go na jakiś czas w pokoju hotelowym, bez obaw, że dokona zniszczeń. Warto również pamiętać, aby zabrać w podróż osobiste zabawki swojego pupila – piłkę i maskotkę, a także jego legowisko. Naszego pupila – w razie jego zgubienia – powinniśmy zaopatrzyć w adresatkę. Wtedy z pewnością szybko go odzyskamy.

Pokarm dla psa

W podróż powinniśmy zabrać pokarm, który pies je codziennie. Nagła zmiana diety na czas wakacyjnego wypadu, raczej nie przypadnie mu do gustu. A nie mamy pewności, ze na miejscu w sklepie zoologicznym znajdziemy akurat karmę, którą preferuje nas pupil. Na czas podróży powinniśmy oczywiście zabrać odpowiednią ilość wody i miskę. Wskazane będą częste postoje na uzupełnienie płynów i toaletę. Ważne jest również, aby nasz pies mógł pooddychać nieco świeżym powietrzem.

Sklep zoologiczny online

Zakupy przedwakacyjne najlepiej przeprowadzić w sklepie zoologicznym online. Tutaj znajdziecie największy asortyment akcesoriów dla psów. Co więcej, w sklepach jest dostępnych coraz więcej różnego rodzaju gadżetów związanych z wakacyjnymi wypadami psem. Coraz więcej ludzi bowiem decyduje się nie zostawiać psów w hotelach na czas wakacji, traktując swoich pupili jak pełnoprawnych członków rodziny.